استودیو ویلا رابط : 


 از همان ابتدا بنیانگذاران این استودیو تلاش خود را برای طراحی وب سایت های تبلیغاتی ، عکاسی صنعتی ، ایده پردازی و اجرای کمپین های نمایشگاهی متناسب با نیاز کاربران آغاز کردند ، استعداد و خلاقیت باعث گردید تا هدف خود را در این زمینه با جدیت دنبال کنند . که این امر باعث موفقیت های زیادی گردیده، طی سال های اخیر استودیو ویلا رابط با شناسایی و جذب نیروهای با استعداد در زمینه های مختلف توانست دپارتمان های مختلفی را ایجاد نماید تا پاسخگوی نیازهای مشتریان در امر تبلیغات، نرم افزارهای کاربردی و ... باشد و یکی از این محصولات تبلیغاتی واقعیتی مجازی است از کسب و کار شما بطوری که شما می توانید در این فضا هر آنچه را مشتریان شما لازم است بدانند در محیطی کاملا واقعی و در عین حال جذاب برایشان تدارک ببینید. ما همه استعدادها و قابلیت های خود را بکار می گیریم تا مشتریان ما با احساس بهتر و اعتماد به نفس بیشتر به کسب و کار خود بپردازند . همین امر باعث راحتی خیال و آرامش شما در طول پروژه خواهد شد . شما فقط نظاره گر پیشرفت خوب پروژه خواهید بود، حتی پس از اتمام پروژه نگران پشتیبانی نباشید زیرا کارشناسان ما همواره در دسترس خواهند بود . استودیو ویلا رابط همواره علاقمند به همکاری با شرکت هایی می باشد که اهداف بزرگی دارند و در تحقیق اهداف خود به دنبال تبلیغات و راهکارهای متفاوت و خاص می باشند ، تا با این روش ها و تفاوت ها سریعتر به اهداف بزرگ خود نزدیک شوند.
نمایش مجازی 


نمايش مجازي به عنوان پيشرفته ترين تکنولوژي تبليغات با کمتر از يک ده سابقه توانسته است در جوامع پيشرفته کنوني جايگاهي مهم و خاص را در عرصه تبليغات به خود اختصاص دهد.

اين سيستم با عکاسي صنعتي از يک مجموعه ، محيطي مجازي را در اختيار مخاطبين قرار داده و بدينوسيله آنها مي توانند به راحتي و با صرف کمترين هزينه زماني ، با انتخاب و سليقه خود از همه ي فضاهاي موجود ديدن کرده و اطلاعات مورد نظر خود را بدست آورند.

تا قبل از پيدايش سيستم مجازي چنين حسي تنها مي توانست از طريق پخش فيلم محيط واقعي در بيننده ايجاد شود .اما امروز به دلايلي همچون موارد ذيل سيستم نمايش مجازي جايگزين مناسبي براي نمايش ديجيتالي مي باشد :

حجم بالاي فيلمهاي ديجيتالي

عدم اختيار در انتخاب و کارگرداني محيط توسط بيننده

سرعت محدود اينترنت و عدم توانِ نمايش فيلم بر روي فضاي اينترنت

کيفيت پايين تصوير فيلمهاي ديجيتالي ( حداکثر کيفيت تصاوير ديجيتالي ۷۲۰ در۵۷۶

پيکسل است در حاليکه در تصاوير نمايش مجازي حداقل ۶۰۰۰ در ۳۰۰۰ و حداکثر ۱۵۰۰۰ در ۷۵۰۰ پيکسل است )مهم ترين مزاياي نمايش مجازي:

- مشاهدهٔ محيط با قابليت مشاهده از اقصي نقاط جهان.

- قابليت دسترسي سريع و آسان بدون محدوديت زماني و مکاني

- بيننده ، خود کارگرداني تماشاي محيط را در اختيار دارد و در هر فضايي که مورد نظرش باشد حرکت مي کند.

- در نظر گرفتن فايل هاي متني همراه با توضيحات دلخواه براي هر فضا

- پخش فايل هاي صوتي با زبان هاي مختلف براي هر فضا که با کليک بر روي هر فايل ، اطلاعات مورد نظر شما به صورت صوتي نيز در اختيار مخاطب قرار مي گيرد.لازم به ذکر است که نمايش مجازي بر اساس فرمت فلش پلير طراحي گرديده و بروي اينتنرت نيز قابليت مشاهده را خواهد داشت.
    تور مجازی کد ملک 2010