تله كابين نمك آبرود - خط یک


 

يكي از بخشهاي مهم توريستي نمك آبرود تله كابين است. اين تله كابين كه در جنوب شرقی شهرك نمك آبرود واقع شده , امكان صعود به بالاي قله زيباي مدوبن را فراهمlمي‌كند قله كوه مدوبن , با داشتن امكانات پذيرايي مسافرين و همچنين اختلاف دماي حدود ۱۰ درجه سانتيگراد نسبت به پاي كوه در ماههاي گرم سال فضاي دلنشين و خاطره انگيزي را براي گردشگران خواهد داشت . تله كابين نمك آبرود داراي ۴۲ كابين ۴ نفره مي باشد كه با سرعت ۳ متر بر ثانيه مسير ۲۱۰۰ متري را كمتر از ۱۲ دقيقه طي مي كند , ارتفاع دكل تله كابين بين ۴ الی ۴۹ متر متغییر است. متوسط جابجايي مسافرين در طول سال با توجه به موقعيت جغرافيايي و اقليمي منطقه و همچنين ايام تعطيل سال متفاوت بوده بطوريكه در ايام غير تعطيل بين ۷۰۰ الي ۱۰۰۰ (نفر در روز) و در ايام تعطيل بين ۲۵۰۰ الي ۳۵۰۰ (نفر در روز) متغير است.

ساعات كار

شروع كار تله كابين با توجه به حجم مسافران از ساعت ۸ الي ۲۳ ادامه مي يابد كه در قبال فروش بليط به ازاي هر نفر ۸۰۰۰۰ ريال و محاسبه تقريبي هر ساعت ۳۰۰ نفر , امكان اتمام بليط در روزهاي تعطيل سال به لحاط حجم زياد مسافران تا قبل از ظهر وجود دارد.

ویژگیها

تله كابين نمك آبرود در نوع خود در بين شركتهاي ديگر داخلي و خارجي به لحاظ نگهداري و سرويس دهي موجود مورد توجه قرار گرفته بطوريكه امنيت مسافران در اولويت كار قرار داده است.خط تله كابين جهت امنيت بيشتر هر روز بازبينی شده و کليه تعميرات و یا تعويض قطعات بصورت روزانه و يا سالانه (تعويض چرخهای دکل , لاستیکهای دکل , بلبرينگها و ... ) انجام می شود. لازم به ذکر است که تا کنون هيچگونه حادثه ای در تله کابين اتفاق نیفتاده است و در صورت قطع برق , یک دستگاه ژنراتور و یک موتور برق اضطراری عملیات تخليه خط را انجام می دهد. كليه سيستمها بطور اتوماتيك نواقص و اشكالات سيستم را رديابي و آن را به اطلاع كارشناس مربوطه مي رسانند و از این رو تله كابين دارای امنيت كامل است . اگر هنگام انتقال مسافر قرقره كابين از روي كابل خارج شود توسط سيستم بطور خودكار كابين مي ايستد و هشدار به متصدي سيستم داده خواهد شد.
  تله كابين نمك آبرود خط 1
تله كابين نمك آبرود خط 1
تله كابين نمك آبرود خط 1

تله کابین نمک آبرود - خط دوم


 
 
طول این خط 1700 متـر و سـرعت دستـگاه6 m/s که با زمان 5 دقیقه درهرساعت 1000نفـر از گردشگران را به قله بکر و دست نخورده دیوحمام منتقل میکند.قله دیوحمام با غارهای طبیعی در ارتفـاع 700 متـراز سطـح دریا و با چشم اندازی بی نظیر عـلاوه بر برخـورداری از امکانات رفاهی و بهـداشتی مناسب ، محیطـی دل انگیز و به یادمـاندنی را بـرای گردشـگران فراهم می آورد . این خط با 35 دستگاه کابین فایبرگلاس 6 نفره توانایی حمل روزانه 8000 گردشگر را داراست .

 
تله كابين نمك آبرود - خط 2
تله كابين نمك آبرود - خط 2
 
سورتمه سواري نمك آبرود


رايط و موقعيت ممتاز جغرافيايي و طبيعي و همچنين وجود امكانات تفريحي و رفـاهي بي نظير مانند تله كابين در نمـك آبرود زمينه منـاسبي را بـراي جـذب مسافرين كه براي گذراندن اوقـات فراغت خود به سمت شمـال كشـور مسـافرت مي نمايند فراهم نموده بطوريكه اين مجموعه هرساله پذيراي بيش از2ميليون نفر از گردشگران داخلي و خارجي مي باشد.

 

مشخصات سورتمه سواري نمك آبرود

 

سورتمه سواري نمك آبرود

 
سورتمه نمك‌آبرود
   
   
   
   
   
   
   
   
   

باشگاه تيراندازي


 

تاريخچه تير اندازي به اهداف پروازي

یکی از جاذبه های توریستی شهرک نمک آبرود باشگاه تیر اندازی است. این باشگاه که دومین باشگاه تیر اندازی کشور است با نام باشگاه تیر اندازی تراپ و اسکیت نمک آبرود در زمینی به متراژ ۲۴ هزار متر مربع و قابل توسعه تا ۵۰ هزار متر مربع براي ساير رشته هاي تيراندازي و با تجهيزاتي كامل بنا نمود و در بهمن ماه ۱۳۸۰ به صورت رسمي و با حضور مسئولين كشوري و محلي افتتاح گرديد . در حال حاضر اين باشگاه در تمامی ایام سال قابل استفاده برای گردشگران و همچنين مردم منطقه می باشد.

امكانات باشگاه تيراندازي نمك آبرود

۱- ميدان تراپ آموزشي و تفريحي
۲- ميدان تير و كمان با استانداردهاي بين المللي
۳- كافي شاپ مجهز به معماري روز و محوطه بسيار زيبا و سرسبز انباشته از درختان انبوه
۴- پاركينگ
۵- استفاده از تفنگ ششخصی
۶- ساير سرویسهای خدماتی
۷- برگذاري مسابقات تيراندازي (شهري , استاني , كشوري)
  باشگاه تيراندازي نمك آبرود
  باشگاه تيراندازي نمك‌آبرود

 

پينت بال


روبروی باشگاه تیراندازی یکی ازمحدود زمینهایپینت بال  واقع شده است که برای شما امکان یک بازی سرگرم کننده شامل تعقیب و گریزمسلحانه در محیطی واقعی را فراهم می آورد.

پيست دوچرخه سواري


 

جنب میدان اصلی شهرک در محله 2و4 پیست مجزای بانوان و آقایان دروسعت 4 کیلومترمربع و با بهره گیری از خـدمات اختصـاصی چون : کافی شاپ ، پارکینگ و ... محیطی است مفرح و جذاب برای نسل جوان. دوچرخه سواري نمك‌آبرود

 

رستوران و آبشار نمك آبرود


 

آبشار نمك آبرود

رستوران آبشار ترنگ:

این رستوران در فضایی زیبا با چشم اندازی بدیع ازجنگل و دریا در سه طبقه با استفاده از فن آوری جدید سازه ای و طراحی نوین داخلی با گنجـایش همـزمان 500 نفر مشـرف به سایت نمـک آبرود آمـاده پذیـرایی از گردشگران می باشد.
از دیگر رستوران ها مجموعه میتوان از رستورانهای شاله ، میزبان ، رستوران روباز قله دیو حمام ، قله مدوبن ، تفرجگاه و ... را نام برد.

 

 

آبشار نمك‌آبرود
  آبشار نمك‌آبرود
آبشار نمك‌آبرود   آبشار نمك‌آبرود
مجموعه پروازي


تحقق آرزوی پرواز در آسمان خیلی بعید نیست.ضلـع شمالی شهـرک (درب کیـاکلا) مجموعه ای مجهز به امـکانات ویژه پروازی و کادری مجرب را دارا میباشد. هواپیماهای گلایدر و پاراگلایدر، بالگرد ، چتر ، کایت و ... شما را بر فراز طبیعت آرام و با شکوه نمک آبرود به پرواز در خواهد آورد .
 
مجموعه‌ي پروازي نمك آبرود

شهر بازي


 

 

در حال حاضر مطالعات جهت احداث و مذاكرات جهت خريد تجهيزات مدرن ترين شهربازي در سطح كشور انجام شده و با آماده سازي زمين و عقد قرارداد خريد تجهيزات شهربازي اميد مي‌رود كه بزودي شاهد افتتاح اين شهربازي باشيم. شهربازي كنوني شركت در حال حاضر با داشت امكانات مختلف براي عموم قابل استفاده مي باشد.

شهر بازي نمك‌آبرود

بازارچه محلي


شامل انواع غرفه های صنایع دستی و سوغات کیف و کفش ، لوازم آرایش و بهداشتی، اسباب بازی  و ...
 
نمايشگاه حيوانات


 

نخستین مرکز پرورش و تکثیر نمایشگاه و فروشگاه پرندگان زینتی حیوانات دست آموز اهلی
پانسیون و نگهداری انواع حیوانات خانگی
مشاوره در امور تغذیه دام و طیور و حیوانات خانگی
جیره نویسی صنعتی دام و طیور
خرید و فروش انواع حیوانات اهلی و پرندگان زینتی و صدور شناسنامه

نمايشگاه حيوانات نمك آبرود

تفرجگاه ساحلي


در حاشيه شمالی شهرک توريستی نمک آبرود و در شمال جاده چالوس - تنکابن منطقه بصورت انبوه و پوشيده از درختان شمشاد جهت استفاده گردشگران و مسافرين وجود دارد. تفرجگاه با داشتن ساحلی آرام و زيبا و امکانات متنوع خاطره خوشی را در ذهن مسافران بجای خواهد گذاشت.
امکانات تفرجگاه:
احداث دو طرح شنا مخصوص آقايان و خانمها هر يك ۴۰ چتر (سايبان) بعلاوه بوفه ، دوش آب و سرويسهاي بهداشتي اسكله قايقراني پدالو و موتوري به مساخت ۰۶ متر مربع بعلاوه بوفه
چايخانه سنتي به مساحت ۱۰۰ متر مربع
آلاچيق جهت اقامت مسافرين ۳۰ عدد
رستوران به مساحت ۲۰۰ متر مربع
سوئيت هاي كوچك سبك ۱۰ عدد
كمپيگ و چادر ۵۰ عدد
مرداب ماهيگیری
ضمناً ساحل شنا داراي نجات غريق ، نگهبان و فروشگاه هاي عرضه كالا و خدمات و جنگل تجهيز شده مي باشد و در ايام تابستان اجراي موسيقي زنده جزء برنامه هاي تفريحي مي باشد .
   
 نمك‌آبرود تفرجگاه ساحلي  نمك آبرود تفرجگاه ساحلي

گزارش تصویری از شهر توریستی و تله کابین نمک آبرود چالوس

http://villarabet.ir/images/NAMAK%20ABROD/1-021.JPG http://villarabet.ir/images/NAMAK%20ABROD/1-010.JPG
http://villarabet.ir/images/NAMAK%20ABROD/1-013.JPG http://villarabet.ir/images/NAMAK%20ABROD/1-011.JPG
http://villarabet.ir/images/NAMAK%20ABROD/1-009.JPG http://villarabet.ir/images/NAMAK%20ABROD/1-019.JPG


http://villarabet.ir/images/NAMAK%20ABROD/1-020.JPG http://villarabet.ir/images/NAMAK%20ABROD/1-018.JPG
http://villarabet.ir/images/NAMAK%20ABROD/1-008.JPG http://villarabet.ir/images/NAMAK%20ABROD/1-017.JPG
http://villarabet.ir/images/NAMAK%20ABROD/1-006.JPG http://villarabet.ir/images/NAMAK%20ABROD/1-007.JPG
http://villarabet.ir/images/NAMAK%20ABROD/1-005.JPG http://villarabet.ir/images/NAMAK%20ABROD/1-002.JPG
http://villarabet.ir/images/NAMAK%20ABROD/1-015.JPG http://villarabet.ir/images/NAMAK%20ABROD/1-001.JPG


هرگونه کپی برداری تنها با ذکر نام منبع (ویلا رابط ) و آدرس سایت مجاز می باشد.