ارتباط با ویلا رابط
ویلا رابط با تجربه ای 25 ساله در زمینه رزرواسیون و اجاره اماکن اقامتی در ایران و با بکارگیری به روز ترین تکنولوژی و متد؛ پیشگام در ارایه خدمات توریستی می باشد. ویلا رابط نخستین سایت رزرو اینترنتی در کشور است که در سال ۱۳۸۳ کسب و کار جدیدی در کشور ایجاد نموه و با کادری مجرب و کارشناسانی خبره و با احترام به ارزش ها و آرمان های حاکم بر کشور عزیزمان ایران با کاهش هزینه های ناخواسته سفر و پشتیبانی 24 ساعته به جلب رضایت مشتریان خود می پردازد و شما را با مفهومی جدید از مدیریت زمان آشنا می سازد و فقط باید به راه سفر فکر کنید.
شماره رزرو : ۰۱۱۵۲۱۶۲۸۲۹ - ۰۹۱۱۳۹۴۰۶۹۷  Www.villarabet.ir
ارتباط با ما : ایمیل :info@villarabet.ir تلگرام : villarabet@ اینستاگرام:villarabet.ir
آدرس: مازندران چالوس ابتدای نمک آبرود شرکت ویلا رابط پارسیان
فعالیت شرکت ویلا رابط پارسیان ( سهامی خاص ) با راه اندازی وب سایتی از سال 1383 آغاز گردید که از همان ابتدا مبتکر و اولین سایت ارائه دهنده شیوه نوین رزرواسیون و اجاره ملک ، ویلا ، هتل و مراکز اقامتی ، تویستی بوده است در سال 1390 با تغییر مالکیت از حقیقی به حقوقی با نام ویلارابط پارسیان شناخته شده است و در راستای اهداف خود با بهره مندی از پرسنلی با تجربه و متعهد و با بهره گیری از پیشرفته ترین تکنولوژی های دهه اخیر اقدام به راه اندازی تور مجازی نموده است که بیننده بیشترین حس تعامل را با محیط درک و تجربه نماید.

شماره رزرواسیون : 01152162829    شماره فکس : 01152164442تلفن همراه : 09113940697
پشتیبانی فنی: 01152164440 
ادرس : مازندران - چالوس - هچیرود - کیاکلا - ابتدای بلوار نمک آبرود - شرکت ویلا رابط پارسیان
 دامنه های ثبت شده شرکت ویلا رابط پارسیان :
www.ViLLaRabet.Com
www.ViLLarabet.ir

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت و اطلاعات در سایت شرکت ویلا رابط محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری و الگو برداری شامل قوانین جمهوری اسلامی ایران می گردد

مالک و صاحب امتیاز : شرکت ویلا رابط پارسیان (سهامی خاص) شماره ثبت :2381

 
 
 
 

 

همچنين شما اين امكان را داريد كه از اين صفحه يك email سريع براي مدير سايت ارسال نماييد. كافيست آدرس email خود، عنوان و متن مطلب مورد نظر را در بخش زير وارد نموده و دكمه "ارسال email" را كليك نماييد.

اگر مايليد تا قبل از ارسال email، يك پيش نمايش از آنرا ملاحظه نماييد، تصوير() را بر روي ويرايشگر زير كليك نماييد. در اينصورت يك صفحه جديد باز شده و پيش نمايش متن مطلب را به شما نمايش خواهد داد.

شماره تماس های ویلا رابط :

 

01152162829          09113940697

Info@villaRabet.com  

WWW.VillaRabet.Com/Your Page.aspx

ویلا رابط آماده هرگونه همکاری با هتل ها ، متل ها ، مجتمع های اقامتی و توریستی و تفریحی می باشد.