بازاریابی ویدیویی یا ویدیو مارکتینگ
آیا هنوز وایرال نشده اید؟ در حالی که وایرال شدن یک ویدیوی تبلیغاتی نباید هدف بازاریابی ویدیویی شما باشد (هرگز!)، به نظر میرسد که این اصطلاح در سال جاری از بین نرفته است، بلکه منفجر شده است در میان
بازاریابان، زیاد از این آمار میشنویم:

تا سال 2017 بازاریابی تصویری 69 درصد از کل ترافیک مصرف کننده را تشکیل می دهد، تبلیغات ویدئویی تلفن همراه 5 برابر سریعتر از دسکتاپ رشد می کند و صفحات فرود با فیلم ها به میزان 800 درصد بیشتر تبدیل می شود.خوب، اگر این موارد شما را به وجد آورده است، شما را به دست داشتن یک ویدیوی تبلیغاتی ( کلیپ ) با بهترین شیوه برای اطمینان از بازاریابی ویدئویی  و حرکت در رسانه های اجتماعی دعوت می کنیم. در ادامه، به خدماتی که ویلارابط در داشتن یک معرفی بی نقص از معرفی خود در دنیای تبلیغات می پردازیم.


ویدیو مارکتینگ یکی از بهترین و مناسب‌ترین روش‌ها در بازاریابی اینترنتی است و با کمک گرفتن از آن می‌توان انواع محصولات و خدمات مؤسسات  را به مشتری معرفی نمود و از این راه جذب مشتری انجام داد .
معرفی کردن محصول و جذب مشتری درنهایت به افزایش معرفی شما منجر می‌گردد ، هدفی که افراد آن را دنبال می‌کنند و از این طریق به دنبال پیشرفت می‌باشند .
هرروزه بازاریابی ویدیویی بیش‌تر و پررونق‌تر می‌گردد و این مرحله می‌تواند یکی از اساسی‌ترین بخش‌ها برای تبلیغات و بازاریابی اینترنتی و جذب مشتری باشد .

جهت داشتن یک کلیپ تبلیغی از ملک ، ویلا ، رستوران ، پلاژ ، کافی شاپ خود با ویلا رابط تماس بگیرید تا با ما وایرال می شوید. شماره تماس 09112934797 آماده پاسخگویی به سوالات و راهنمایی به شما می باشد.


در ادامه نمونه ای از کلیپ ساخته شده توسط تیم ویلارابط به برای درک بهتر و جذابیتی که یک کلیپ تبلیغاتی موفق می تواند برای شما ایجاد کند نمایش داده می شود.

 

برای داشتن یک کلیپ تبلیغاتی از فعالیت خود با ویلارابط تماس بگیرید و اولین باشید با استفاده از این روش شما در حافظه ها ماندگار می شوید و به کسب و کار خود رونق می دهید کلیپ تبلیغاتی شما در هر زمینه که باشد اجاره ویلا، فروش ویلا و معرفی خدماتی که ارایه می دهید دست به دست خواهد شد و به معروفیتی فراتر از آنچه که فکر می کنید خواهید رسید.